mis147

myslíte si že bude Assassins Creed 5?

Odpovědi
vivatisCZ

Nevím jestli to bylo zrovna u AC, ale mám pocit, že ano. Ubisoft chce prý dělat každý rok nový AC :)

Rapix

Většina her co mají úspěch mají většinou pokračování. AC je velmi specifická hra s odvážnými rysy, které jiná gameska v takové kvalitně nenabízí. AC vydělává ubisoftu neskutečné balíky peněz tak proč by si nemohly zahrabat ještě víc? Já si myslím, že určitě bude.

Chase

Ubisoft po vydání AC 3 prohlásil, že by mohl dělat nové díly dokud bude o čem. Států je hodně a v každém se dělo něco jiného.
Já myslím a taky doufám, že bude ještě hodně dílů.. AC je má oblíbená hra.