odpověď1414

Myslíte si že bude 3. světová válka? Jak by jste tomu zabránili?

Nejlepší odpověď
anonym

Už se to tady řešilo.
Zabránit válce asi my nezabráníme
http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=3.sv%C4%9Btov­%C3%A1%20v%C3%A1lka

Další odpovědi
Fienir

Vždyť třetí světová válka je, jen se neodehrává u nás.

Agneta

To máš z toho, že se informuješ na ČT1 a ČT2. To si určitě ještě myslíš, že Putin je zlý diktátor, a že je potřeba podporovat Syrskou svobodnou armádu proti Asadovi, né? Víš co? Zase zalez!!!

klumprt

Spíš než dumat jak tomu zabránit, je důležité se na to připravit. Umíš střílet?

MrnousakCZE

velká zed mezi ruskem a ukrajinou

setapouch

Vybombradovat zbytek světa do jiného vesmíru.
Pokud máš proveditelný nápad na světový mír, jdi do toho, nobelovka a nehyboucí vděčnost celého lidstva po zbytek existence naší civilizace tě nemine. V opačném případě nemá smysl o tom debatovat a stačí vzít co přijde.

Pepa25

Podmiňovací způsob se správně píše „byste“

odpověď1414

To není rozhodně pravda na ČT1 ani 2 se nekoukám tak mě tu Agneto přestan osočovat a zalez si sama!

odpověď1414

To není rozhodně pravda na ČT1 ani 2 se nekoukám tak mě tu Agneto přestan osočovat a zalez si sama!

Agneta

Jak můžeš zadat takhle pitomou otázku? Odkud to asi máš? Kdo mluví o nějaké válce ty tajtrdlíku!!!
Kdo ti to nakecal? Aha, ty čteš asi bulvár? No to pěkně zpitomíš!!!