štamgast

Myslíte si to také?

Kdyby Petr Nečas kandidoval v předčasných volbách že by byl podobně jako Langer v roce 2010 vykroužkován? Já ano a myslím, že něco podobného by eventuelně čekalo Drábka nebo Parkanovou.
Doplňuji:
No já je volit nebudu, to se neboj.

Nejlepší odpověď
zjentek

Myslím si, že je to bezpředmětné. Vem si třeba topolánka a klause. Tito dva občané se díky své píli, ješitnosti a pýše postarají o úplně celou polit.stranu ODS, takže podobné věci ani nemá cenu hluboce řešit ..ješitní položí klidně i život, aby všem ukázali. A v tomto případě ti tito dva zhrzení občané chtějí ukázat, jak ti umějí společně spravedlivě vládnout. Oni si pak s těmi, které likvidují, budou dále dávat v hospodě pivo, ale ostatní občané budou mít pocit, že se už opravdu něco děje, škoda. No a na druhé straně číhá diktátor, opevněn nesmrtelným komunismem. Takže ještě jednou- škoda, občane, škoda tvého hlasu

Další odpovědi
ponovotny

řekl bych, že snad rozumější by bylo nevolit strany, které delegují takovéhle kandidáty. A navíc proč vůbec volit strany, které už dokázaly zklamat
Doplňuji:
;) si vol koho chceš ;)
je ale neodiskutovatelné, že to co nám tu vládne si lidi zvolili sami a to že jako neměli lepší volbu je sice dobrá výmluva, ale jenom výmluva
kdyby se mělo něco zlepšovat, tak by museli všichni kdo doteď měli s politikou něco společného táhnout do p…e a protože další volby volby vyhrajou socani, kteří tu taky stojí za půlkou všeho zla a hlavně jsou klientelisticky provázáni se všema šmejdstvama, které kvetou vesele dál, tak ať se nikdo nediví jak to bude dál.

Andre5000

Já si myslím, že stranu, kde by kandidoval Nečas by asi nikdo normální nevolil. A ještě připomínka – nezapomínejte při příštích voblách kroužkovat, při minulých volbách se to vyplatilo, zbavili jsme se tak několika individuí, kteří nám otravovali život.

ponovotny

Andre5000– a v čem se jako to kroužkování vyplatilo, co se jako zlepšilo? Jediná smysluplná cesta je nevolit už znovu strany, které jsou prorostlé ze šmelinou a zvolit kohokoliv nového. Nechat se obalamutit, že se tihle nenažraní grázlové polepší je naivní.

ponovotny

zjentek- jo jo s Klausem jsi to trefil a největší prdel je, že má tu drzost a ještě se bude spát spátky ke korytu. A budeš se divit, najdou se i tací co ho budou volit