Avatar uživatele
marci1

Myslíte si také, že kdo vymyslel plechové lavičky na zastávkách MHD, nikdy MHD necestoval? 🙂

Cestující (i invalidé) stojí vedle laviček, na něž nelze usednout. Akorát by si tam mohli dát ochladit láhev s pitím.:-(
Dřevěné jsou v pohodě. Na těch se dá sedět.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? quentos, zjentek, Agneta, gecco před 3082 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
gecco

No jo – problém…
😉
Problém ceny a trvanlivosti vůči vandalismu.
___
A – koneckonců – i ty dřevěné jsou nyní vychlazeny tak, že ke krátkodobému usednutí nelákají…
😉

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

ono to tak bývá. někdo, kdo něco vymyslí, tak u toho nemyslí.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Navrhni takový materiál aby ho vandalové nezničili.Nebo dřevěné lavičky na vlastní náklady opravuj.
Rok jsem pracoval u technických služeb a to jsme mohli stále jen opravovat lavičky po celém městě (a to je jen šesti tisícové)A v dnešní době kdy máme hodně barevných občanů, kteří hledají čím by ZADARMO topili je to ještě horšī.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

myslím, že i v tomto případě nejde ani tak o výsledný výrobek, jako o to, kdo ve výběr. řízení zakázku získá a kdo všechno se na ní „zahojí“ ..jistě, že necestoval a když, tak tajně a „z recese“, aby si udělal prču, jak to ti lidé žijí. A zbytek společnosti je ochotnej podobný lidský starosti přehlížet. Ale jedině za vejplatu! Dej ubožákovi vysokou vejplatu a von s věcma „pro lidi“ dobrovolně přestane přicházet do styku a začne žít takovej nějakej život po životě, život před životem, nebo život mezi životy, to je fuk, hlavně ať tam nejsou lavičky ;)

Upravil/a: zjentek

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Ne. Ale myslím si, že ten, kdo lavičky navrhoval,
a ten, kdo lavičky schválil, na nich nikdy neseděl.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Agneta

Je to tak:-)))
Ale měla bych jedno doporučení: já si totiž v tom případě vyndám „skládací podsedačku“. Je ze speciálního izomateriálu (jako polystyrén), a skládá se křížem dvakrát jako list papíru, takže je ve složeném stavu šikovně malá. Je od fy Deerhunter, a stojí okolo stovky:D> Koupila jsem ji na veletrhu „kůň a lov“ (v zahraničí).

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
marci1

Ad „lahny“. Samozřejmě beru Tvoje argumenty. Jak píšeš, dřevěné se rozkradou, plastové zničí. Těžko říci, jaký materiál by byl zároveň vhodný k sezení (i v zimě), nezničitelný a „nerozkradatelný“, ale dle mého názoru by měly lavičky, když už tam jsou nainstalovány, sloužit k sezení.
Doprovázela jsem invalidní příbuznou do nemocnice, stály jsme na zastávce, kde byly plechové lavičky, na které nelze sednout. Existuje nějaký vhodný materiál? Zkus něco navrhnout. 🙂

před 3082 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek