Avatar uživatele
hanny 2

Myslíte si také,že Eva Longoria má "božský zadeček?"A co ta celulitida?Jak hodnotíte její postavu vy?

http://www.su­per.cz/2987-konecne-zoufalka-eva-longoria-se-svlekla-a-vyspulila-bozsky-zadecek.html
Doplňuji:
Ale -iv-,nepodceňuj se tak!!!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? tom004, dědapetr, anonym před 4678 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Vzhledem k tomu , ze ja mam celulitidu od hlavy az po kotniky ( snad uz i na chodidle ) , tak bych menila okamzite !! -iv-
Doplňuji:
Hanny , asi sem pridam jako dukaz fotku meho zad … 🙂
No, radsi ne. ! 🙂

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ten který je

A umí vařit?;-)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
tom004

Na stupnici 1–10 (10-super),slabá 6. 🙂
Doplňuji:

  • iv-,je prostě každodenní optimista od rána,až do večera.Na stupnici optimismu,jed­noznačně 10. 🙂

Upravil/a: tom004

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Alesh

Zaprvé netuším, co je ona zač, že ji vydávají za nějakou známou osobnost.
Jinak prdelku má v pohodě, viděl jsem horší, tuhle bych klidně oplacoval. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

oblečená vypadá možná líp.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dědapetr

Nic moc,to Pipa má lepší.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Martina S.

Takhle jestli vypadá božský zadeček, tak já jsem proti ní Miss a to zadek nemám zas tak malý, ale rozhodně na něm nemám takovou celulitidu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

dnes se nějak spíš kouká na ty zadečky, než na to okolo , je to prostě móda mít kulatej pěknej zadeček a ona ho má

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Michálek1245

Jestli umí dobrou svíčkovou, tak je mi to vlastně tak nějak jedno. Ne, tak to je samozřejmě sranda. Ale já teda lidi moc nehodnotím podle postavy, ale spíš podle toho, co mají v hlavě. Ale každého věc samozřejmě. Protože postava? Vždyť když jsou tu možnosti jako madeoterapie Brno, tak se ty možnosti smazávají. A jestli má někdo pocit, že E. Longoria má celulitidu, pošlete ji do toho Brna. :)

Nový příspěvek