hanny 2

Myslíte si také,že Eva Longoria má "božský zadeček?"A co ta celulitida?Jak hodnotíte její postavu vy?

http://www.su­per.cz/2987-konecne-zoufalka-eva-longoria-se-svlekla-a-vyspulila-bozsky-zadecek.html
Doplňuji:
Ale -iv-,nepodceňuj se tak!!!

Nejlepší odpověď
anonym

Vzhledem k tomu , ze ja mam celulitidu od hlavy az po kotniky ( snad uz i na chodidle ) , tak bych menila okamzite !! -iv-
Doplňuji:
Hanny , asi sem pridam jako dukaz fotku meho zad … 🙂
No, radsi ne. ! 🙂

Další odpovědi
ten který je

A umí vařit?;-)

tom004

Na stupnici 1–10 (10-super),slabá 6. 🙂
Doplňuji:

  • iv-,je prostě každodenní optimista od rána,až do večera.Na stupnici optimismu,jed­noznačně 10. 🙂

Alesh

Zaprvé netuším, co je ona zač, že ji vydávají za nějakou známou osobnost.
Jinak prdelku má v pohodě, viděl jsem horší, tuhle bych klidně oplacoval. 🙂

arygnoc

oblečená vypadá možná líp.

dědapetr

Nic moc,to Pipa má lepší.

Martina S.

Takhle jestli vypadá božský zadeček, tak já jsem proti ní Miss a to zadek nemám zas tak malý, ale rozhodně na něm nemám takovou celulitidu.

hanulka11

dnes se nějak spíš kouká na ty zadečky, než na to okolo , je to prostě móda mít kulatej pěknej zadeček a ona ho má

Michálek1245

Jestli umí dobrou svíčkovou, tak je mi to vlastně tak nějak jedno. Ne, tak to je samozřejmě sranda. Ale já teda lidi moc nehodnotím podle postavy, ale spíš podle toho, co mají v hlavě. Ale každého věc samozřejmě. Protože postava? Vždyť když jsou tu možnosti jako madeoterapie Brno, tak se ty možnosti smazávají. A jestli má někdo pocit, že E. Longoria má celulitidu, pošlete ji do toho Brna. :)