Myslíte si ,když je nás 6,5 miliardy ,že za pár let kvůli válce,hladu,epidemii lidstvo vymře?

Napište co si myslíte !

(Lidské vynálezy jsou většinou fyzika tam jsem to dal do témata fyzika!)(zbraně,TV,atd)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Proto lidstvo zkoumá jak z mála vyrobit víc-různé doplňky, upravované potraviny atd., aby toho bylo dost. Otázka však zní. co to udělá s lidstvem?
Jinak si myslím, že příroda si poradí sama a nějak to zredukuje-tím nemyslím nic špatného, ale neznámé nemoci, zemětřesení a jiné není to jen náhoda?

Další odpovědi:

Bronzový

Já si myslím,že pro lidstvo se stane hlavním problémem nedostatek pitné vody.

Výhled do budoucnosti moc optimizmu nepřipouští.Ta pomyslná křivka(graf)se zvedá rychleji a strměji.A většinou se stává,že facka přiletí z místa,odkud se to nečeká.
Dnes možná probíhá skrytá 3.svět.válka.Není to až tak pitomé tvrzení.Co bude a ono to jistě přijde-až začne docházet "obyčejná" voda?

Zlatý

Já nevěřím na evoluci na naší zemi. Vždy to byl zásah odněkud nebo od něčeho, komu lidstvo v náboženství zjednodušeně říká bůh.
Jednou se ten experiment zastaví a začne všechno jinak. Možná že už relativně brzy. Upozorňuji že jsem ateista.

Zdroj: http://www.druide.estranky.cz/ clanky/prenos-z-pristani-apoll a-na-mesici/Apollo

Bronzový

Já myslím, že časem se určitě zahubíme. Kazdopádně to nemůže pokračovat. Už teď není na světe dost jídla pro všechny, ale lidí stále pribývá.

Pokročilý

Bude-li pokračovat hon na peníze, vyvražďování ryb, suchozemských zvířat, deštných pralesů, těžba ropy, zdokonalování zbrojního průmyslu,... máme docela dost velkou šanci, že to lidstvo jednou, pomalu ale jistě, zabalí a zůstane několik přeživších, kteří třeba začnou budovat nový svět odznovu... a nezapomeňte palce dolů, věřím, že to bude již brzy, protože to, co dělá člověk přírodě, je neoddiskutovatelný humus, který si zaslouží potrestání.

Zlatý

Nebuďte pesimisti! Zatiaľ pôrodnosť je vyššia než úmrtnosť.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Věda

Zlatý annas 2736
Zlatý quentos 1320
Zlatý mosoj 1305
Zlatý Drap 964
Zlatý hanulka11 627
Zlatý led 605
Zlatý gecco 589
Zlatý marci1 538
Zlatý arygnoc 507
Zlatý Lamalam 487

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.