Avatar uživatele
oselik

Myslíte si ,když je nás 6,5 miliardy ,že za pár let kvůli válce,hladu,e­pidemii lidstvo vymře?

Napište co si myslíte !

(Lidské vynálezy jsou většinou fyzika tam jsem to dal do témata fyzika!)(zbra­ně,TV,atd)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5126 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Miroslavst

Proto lidstvo zkoumá jak z mála vyrobit víc-různé doplňky, upravované potraviny atd., aby toho bylo dost. Otázka však zní. co to udělá s lidstvem?
Jinak si myslím, že příroda si poradí sama a nějak to zredukuje-tím nemyslím nic špatného, ale neznámé nemoci, zemětřesení a jiné není to jen náhoda?

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
lorja

Já si myslím,že pro lidstvo se stane hlavním problémem nedostatek pitné vody.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Výhled do budoucnosti moc optimizmu nepřipouští.Ta pomyslná křivka(graf)se zvedá rychleji a strměji.A většinou se stává,že facka přiletí z místa,odkud se to nečeká.
Dnes možná probíhá skrytá 3.svět.válka.Není to až tak pitomé tvrzení.Co bude a ono to jistě přijde-až začne docházet „obyčejná“ voda?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Já nevěřím na evoluci na naší zemi. Vždy to byl zásah odněkud nebo od něčeho, komu lidstvo v náboženství zjednodušeně říká bůh.
Jednou se ten experiment zastaví a začne všechno jinak. Možná že už relativně brzy. Upozorňuji že jsem ateista.

Zdroj: http://www.dru­ide.estranky.cz/clan­ky/prenos-z-pristani-apolla-na-mesici/Apollo

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GangstaHelper

Já myslím, že časem se určitě zahubíme. Kazdopádně to nemůže pokračovat. Už teď není na světe dost jídla pro všechny, ale lidí stále pribývá.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Wareg

Bude-li pokračovat hon na peníze, vyvražďování ryb, suchozemských zvířat, deštných pralesů, těžba ropy, zdokonalování zbrojního průmyslu,… máme docela dost velkou šanci, že to lidstvo jednou, pomalu ale jistě, zabalí a zůstane několik přeživších, kteří třeba začnou budovat nový svět odznovu… a nezapomeňte palce dolů, věřím, že to bude již brzy, protože to, co dělá člověk přírodě, je neoddiskutovatelný humus, který si zaslouží potrestání.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Nebuďte pesimisti! Zatiaľ pôrodnosť je vyššia než úmrtnosť.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek