marci1

Myslíte si, dívky a ženy, že ty nejlepší věci jsou pro Vás to nejlepší? 🙂

http://jpeg.cz/i­mages/2016/02/­22/QpN1x.jpg

Nejlepší odpověď
johana 56

Něco na tom možná bude…
Za nejlepší ale přece jen považuji nekoukat na nějaké cedule a dopřát tělu, oč žádá a co potřebuje 🙂

Další odpovědi
Kepler

Herdek, když žádná baba neodpovídá, tak se ztrapním já. 1) baby neví co je nejlepší a 2) neví co je nejlepší pro ni samotnou. Ale trvají na tom, dokud to nedostanou. Ale na tom citátu něco je!

redy

Přišlo mi to vtipný, nejsem tlustá, nepiju, ani těhotná nikdy nebudu.
Takže sumasumárum se mám blbě? ☹

RyuzakiKate

Eště tam mohli připsat něco ve stylu „nebo tě přivedou na mizinu“ pro ty případy, co maj úchylku na kabelky, boty a podobný blbosti :)

Livka

Ajo. Ty to asi myslíš slušně. Nepostřehla jsem toho smajlíka. Tak znova. 🙂
Jediný, co z toho na mě sedí, je sladké. Zbytek mi nic neříká.

Kepler

Ne redy, jen si předešla trapným následkům, takže se máš dobře. Ale nevím jak jsi na tom s dětmi. Jestli je máš a jsi na ně hrdá a ony na tebe, tak je to excelentní. Jestli je mít nemůžeš, taky fajn, žádná tragédie.

gecco

Marci – to su zvědavej na odpovědi…
😉

marci1

Neboj, já taky. 🙂

marci1

Obávám se, že mnoho jedinců v dnešní době nemá smysl pro humor, ale třeba se mýlím. 🙂

Kepler

Já ti taky připadám, že nemám smysl pro humor?

marci1

Ty jsi v poho. 🙂

Kepler

Díky, jsi taky fajn. Zkus se někdy urvat v rámci inteligentní srandy. Nějak mi to tu chybí.