Avatar uživatele
Michal

Myslím,že je vhodná doba se někdy a někde setkat…

A to možná kdyby nás bylo co nejvíc byla by možnost si mnoho věcí vyříkat a poznat nové přátele .Pište ,prosím na adresu Vladimír Michal Staněk, Hlaváčova 1164/2 Praha 8,Kobylisy.182 00.V dopise uveďte vaše zájmy a s kým by jste se rádi setkali.Uved´te i místo kde by se vám setkání líbilo.Přiložte prosím 10korunovou známku.Zatím mám v plánu setkat se s administrátorem tohotu a servu a společný oběd.Tel.776 557 232­,nebo 223 001 763. Pokud by jste volali,tak prosím od 9 hod. do 24hod.Těším se.Pokusím se sladit,podle možností,vaše realizovatelná přání. Michal.
Doplňuji:
Upozorneni admina:

Opakovane jste byl upozornen, aby jste tuto iniciativu organizoval na jine platforme nez prostrednictvim formulare na zadavani otazek (napr. se spojte s provozovatelem serveru odpovedi.cz a zkuste nalezt jine reseni).

Proto vas upozornuji, ze dalsi vase znezneuzivani tohoto formulare, bude vyhodnoceno jako poruseni Kodexu uzivatele a obdobne prispevky budou smazany bez varovani.

admin serveru odpovedi.cz

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, Jahoda před 5177 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
ten který je

Já už jsem jednou psal že by to mohla být legrace ale co třeba ženy ze zdejší soutěže versus Trenky v kině?To by byl mazec. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
afro.minerva

Ač bych na sraz ráda šla, tak určitě nebudu moct. Jednak kvůli svojí malé dceři a jednak ze zdravotních důvodů. Takže svůj návrh napíšu sem, pokud vám to nevadí. Bylo by dobré, nějak víc rozdělit otázky, aby se neoběvovaly v běžném výpisu takové ty typu…Co je to rohlík. Dál by se měl asi upravit kodex, aby používání vulgárního slovníku nebo nějaké urážení znamenalo vymazání profilu. A asi taky by se mělo upravit bodování. Palce můžou zůstat, ale bylo by dobré zavést taky bodování sympatičnosti odpovědi, které by neovlivňovalo počet bodů, které člověk zatím získal, aby se taky dalo zjistit kolik lidí souhlasí a kolik ne. Nebo něco podobného. Ale jinak mi se mi to tady líbí. Tak se nezlobte, že vám odpovídám takhle.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
nicasca

To Afro : všechno co vypisuješ je obsaženo v kodexu, co se týče přiblblejch otázek,to už tady někdo řešil(monarcha) a vymazali ho..,tak opravdu nevím, tady pravděpodobně rozhoduje pouze počet bodů,,.já už nic neřeším

Michale nezveřejňuj takhle své telefony,víš co se tu objevuje za sebranku,když inteligence odtáhla,najeď si na opravit a vymaž aspoň bydliště a pevnou linku,čus
TO ten který je : myslím,že by ho roztrhali na kusy 🙂 🙂 :¨)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anetadela1

Jak jsem psala, šla bych. Je tu ale spousta „ale“. Promiň, ale peníze nikam neposílám. Jestli se sraz uskuteční, tak to sem určitě napiš, kdy a kde a já buď dorazím nebo nedorazím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

michale mám rodinu dvouletého syna tak se nezlob ale na sraz nepojedu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
poleno

Ja chci jit na schuzku budou chlebicky ?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek