SimakPida

Myslim na bejvalku

Dobry den,rád bych nějakou radu jak přestat myslet na bývalou přítelkyni.Od rozchodu uplynulo téměř 10 měsícu.Děkuji

Nejlepší odpověď
Bublinnka

Najdi si novou :)

Další odpovědi
barnajka

Bublinnka: Jasně – najde si novou a bude ji pořád srovnávat s „nebožkou“ ex, ne? :D Řešení to sice je, já bych ale v kůži té nové přítelkyně být nechtěla :) Nová láska musí přijít sama a ve chvíli, kdy je na ni člověk znovu připravený. Jestli na bejvalku pořád myslíš i po 10 měsících, asi na to „myslení“ máš čas. Až příliš času :)) Zapomenout není lehký, poradím to stejný, co terry a Lyn – zaplnit každou volnou minutu nějakou smysluplnou činností, chodit mezi lidi. Třeba si pořiď rybičky, křečka (nebo aspoň tamagoči)..hlavně dej svýmu životu nějaký smysl a směr. Ideální je nějaká pravidelná aktivita ve více či méně stálém kolektivu nových lidí. Možná, že s jedním (resp. jednou) z nich se časem navzájem oťukáte natolik, že po bývalé už ani nevzdechneš ;)

arygnoc: Doufám, že v dobrým!? ;)

ten který je

Podobná otázka už tu byla.
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-prezit-rozchod-s-partnerem

arygnoc

to se stává.
ja na svoji/e bejvalku/y myslím i po 30 letech.

;)
Doplňuji:
barnajka:

jasně, vzdyť jsem je miloval! A na to zlé, na to se zapomíná.

terry

To chce čas. Zabav se s přáteli a odreaguj se.

zdennyve

to potrvá hoooodně dlouho!!!Až se zamilujete tak vás to přejde!A budete mít jiné starosti!Ale chápu vás!!!sama jsem to zažila!

Lyn

Zabav se, pracuj, bav se, seznamuj se.. zkrátka abys neměl čas na ni myslet.