LaDy MuSiC

Mysli kdy ses narodil/a a zjisti něco o sobě :)

Leden = oblíbená/ý
Únor = úžasný/á ve škole ale ke šprtu má daleko díky své odvázané povaze
Březen = hlučný/á
Duben = srandista/ka
Květen = relaxuje hodně často
Červen = šťastný/á
Červenec = užívá si
Srpen = je s ní/m sranda
Září = tichý/á
Říjen = nesobecký/á
Listopad = všichni s ní/m vycházejí
Prosinec = vřelý,vítající nové lidi a proto jsou oblíbení

Sedí? Pište :) Mě teda jo :)
Doplňuji:
Ten kdo hledá otázku tak se prosím vás podívejte že tady je otázka. Jestli vám to pasuje a k tomu je to v kategorii ankety a zábava, podkategorie Zábava a ostatní :) Takže otázka není tak podstatná :)

Nejlepší odpověď
Drap

A kde je otázka ? Nějak mi to uniká

Další odpovědi
anonym

Sedi. 🙂 -iv-

Ella

doufám, že sedí :) nedokážu to na sobě posoudit :D i když popravdě by se na mně hodil o měsíc později :)

aramah

Ano trefa.
Ale mé polovičce ne.

Tíšek99

Nevychází

briketka10

moc jsem toho nezjistila září ? chi tichá tedy moc nejsem, užívám si a jsem tak trochu blázen..

Bublinnka

Prosinec – vřelý, vítající ano, jestli oblíbený nemohu sama posoudit.
Ale znám pár lidí v prosinci, kteří jsou tak vřelí a vítající až jsou neoblíbení :)