BEAES

Myšlenka týdne.....

Jak šťastní by mohli být někteří lidé, kdyby se starali o věci druhých tak málo jako o svoje.(Lichten­berg)
Líbilo by se vám to???

Nejlepší odpověď
annas

Líbí. Občas to určitě platí. Protože druhý člověk může skutečnost pochopit jinak a vznikají nedorozumění. I dobrá myšlenka se zvrhne ve frázi…

Další odpovědi
BIGFOOT

krásná beaes a co toto:miluj svého bližního jako sebe samého.::vy,kteří jste silnější pomáhejte slabým,pomáhejte jim nést jejich slabosti.::kdo je ochotný dárce toho miluje bůh.::nikoho nesuďte aby jste nebyli sami souzeni:.já dodávám ať si každej zamete pod svým prahem,a potom ať pomáhá podle svejch sil každýmu kdo to potřebuje.BIGFOOT

Zdroj: MORÁLKA

anonym

Tak asi takto.

Zdroj: http://www.et­f.cuni.cz/~rov­nanim/bible/nbk/Mt7­.php