Zlatý

Myslela jsem, že modelky před vstupem na molo mají např. boty vyzkoušené. Je to tak? Že to na to nevypadá.

http://www.stream.cz/…
Doplňuji:
No jo, ono to sice vypadá k smíchu, ale je mi těch modelek spíš líto.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Terry,včera jsem na video koukala několikrát a chechtala se jak blázen,našla jsem i další podobná videa a nemyslím si,že za to můžou boty,ale prostě nevhodný povrch přehlídkových mol.Prostě je to moc naleštěné a klouže to,i kdyby holka měla sebelepší boty,tak si nabije ústa.I když v tomto případě,no nevím,nevím-holka vypadala jak párátko a moc jistě se taky netvářila.Nebo je to prostě tím,že návrháři chtějí chtějí mít všechno tiptop,ale jaksi nevychytají nedostatky,v některých botách se hodí tak vyjít před dům,nechat se naložit a odvézt,po té zase přivézt,ale na běžné chození to není.

http://www.stream.cz/…

Další odpovědi:

Zlatý

Skôr by som povedala:
únava modelky spojená s chodením po čiare a nerovnosti podlahy

niekedy tá usmiatá ľahkosť na pódiu je drina so slzami v očiach.

Bronzový

Já bych v těch botech nemohla ani sedět,natož chodit.Ona je chuděra tak hubená,že jí jsou velký i ty boty.Prostě to nezvládla a jak se jí to rozhoupalo,tak nastal problém.

Kdysi dávali na primě zajímavou reality show - Amerika hledá topmodelku. Ne, že by mě modeling nějak bavil, ale bylo zajímavé nahlédnout do jeho zákulisí. Například jsem zjistila, že na přehlídkách všechno chodí tak rychle, že občas není čas si všechno vyzkoušet a občas musí modelka odchodit svou část i v botech, které jsou jí malé. Takže se pak nemůžeme divit, že pak dochází i k takovýmto trapasům :-D.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Krása a styl

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Krása a styl

Zlatý Drap 438
Zlatý iceT 350
Zlatý marci1 329
Zlatý hanulka11 322
Zlatý briketka10 244
Zlatý ReHu 230
Zlatý Damiana 229
Zlatý quentos 191
Zlatý annas 190
Zlatý mosoj 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.