konemy

Myšky nebo myšáka?

Co je lepší?

Nejlepší odpověď
kapka

Oboje a odchovavat mlady. S tím je nejvíc zábavy. Zeptej se ve zverimexu, jestli ti je pak vykoupi, pripadne „vykoupi“ zdarma. Mne se stalo v jednom a tom samém zverimexu, ze mi za ne jednou peníze nabidli a jindy zase řekli, ze je vezmou, ale jen zdarma. Ono je to celkem jedno. Za jednu barevnou mysku ti dají max tak 10,– Kč, když už se jim zrovna chce platit. Ale zbavila jsem se jich vždycky. A vezmou i dospělé myši, kdyby ses potřebovala nějaké zbavit.
Jinak bych řekla, ze na tom pohlaví zas až tak nezáleží, co se týče povahy. Jestli je množit nechceš, tak si kup třeba dve samice. Ale i dva kluci brachove se v dospělosti většinou snesou. Ty myšky jsou fakt takový nenarocny a vdecny zvířátka. :)

Další odpovědi
Drap

Nejlépe obojí. Potom se ti budou pěkně množit, jako myši.