Mysíte,že už o sparta vzdává se ziskem na titul?

Nejsem sparťan,proto fandím Plzni.Co vy myslíte proč najednou jde Lavička od sparty pryč?
http://www.spor­t.cz/fotbal/sy­not-liga/clanek/666197-lavicka-ve-sparte-konci-letenske-do-konce-sezony-povede-scasny.html#hp-sez
Doplňuji:
Barbakane ,nefandím tomu,kdo je na špici,ale fandím Plzni,páč jsem plzeňák!

Odpovědi
anonym

Nejsi jeden z těch, kteří vždy fandí tomu klubu co je zrovna na špici tabulky a příští rok opět někomu jinému?

mata.99

  1. Myslím si že to 100% nevzdá
  2. Víťa skončil kvůli vypadnutí Sparty z poháru, ale i kvůli remíze v Jablonci.
  3. Sparta ten titul ještě vyhraje! Počkej