jirka F

Mysíte si, že kdyby přišla do celeho Ceska krutá zima a kruté mrazy a sníh 1 m a 20 cm, tak „tamti“ půjdou zpátky?

jaký máte názor vy ?

tamti půjdou zpátky do tepla

Ps: napsal jsem tamti aby mě to nesmazali

Mysíte si že kdyby přišla krutá zima a opravdové mrazy a sníh 1m a 20 cm do celého česka tak tamti půjdou zpátky ?

Nejlepší odpověď
Funna

většina tamtěch už je u merkelové, takže je jedno, kolik bude sněhu u nás…ale pevně doufám, že s přibývající zimou jich bude stále více zůstávat dole na jihu…jenže za půl roku tu zase bude jaro a vzhledem k tomu, že většina politiků má plnou hubu humanity a nejsou schopni udělat razantní kroky (a když náhodou ano, tak jsou zbytkem kritizováni), tak se bojím, že to začne zase nanovo… ☹

Další odpovědi
ten který je

Vůbec ne,budou v teple a starousedlíci budou mrznout na dlažbě.Obávám se že bude ale horko v celé Evropě.
http://eurabi­a.parlamentni­listy.cz/Arti­cles/30248-co-nedokazal-adolf-hitler-tak-to-dokazala-merklova-deutschland-kaputt-bravo-merkel-.aspx

nenene100

Tamti se u nás na volno nepohybují. A v Německu jsou přece vítání.

Mirdas

Doufejme že alespoň převážná většina z celé Evropy ano a přibalí si sebou i „tyto“.

deedee77

BY snad umrzli ne ? Na totok asi nejsou moc staveni :D

zjentek

bacha, dnes se již nedá spoléhat, v kerý světový řit* bude zejtra sněžit

ivzez

Napadlo mne to pro celou Evropu.

Myslím, že část „ekonomických tamtěch“
se po začátku zimy vrátí do tepla.

Podle mne ale situaci neovlivní zima v ČR,
protože k nám „tamti“ nechtějí…