balca

Myš Logitech

Ahoj,nevíte prosím proč mi přestalo fungovat přibližování(zoom) pomocí prostředního kolečka myší…kolečko normálně funguje,ale zoom ne,před nějakou dobou tato funkce fungovala,nyní ne.(musím přibližovat stránku pomocí „ctrl“+kolečko)–myš mám Logitech(bezdrá­tová),používám WIN7.

Nejlepší odpověď
Hlada

Tak ale má správně fungovat. Jestli chcete nějaké jiné nastavení, tak jděte do Ovládacích panelů, kde jsou různá uživatelská nastavení. K myším také bývá od výrobce ovladač, který sice není nutný, umožňuje ale různá netypická nastavení. Je možné, že je tento ovladač nějak nakopnutý a myš je teď ovládaná defaultně systémem. Pak by pomohlo jeho přeinstalování.

Další odpovědi
Conchus

Rozebrat, vyčistit a když nepomůže, tak vyhodit a koupit novou.