Zlatý

Mýlím se,když mám takový pocit,že to tady malinko "pohasíná"?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Hlasujte v anketě

Ano 82% Ne 18%

Nejlepší odpověď

Zlatý

Ano

Klesá pôvodný zámer
otázka (pomôžte)-odpoveď(pomôžem)
naopak stúpa počet diskusných otázok v Ankety a zábava

Další odpovědi:

Ano

I ja jsem byla v silene euforii , hlavne v lete .. , kdy jsem se zde seznamovala ... :-) .. , nekomu se to libilo , nekomu ne ... legracni bylo , ze me to nikdo nikdy verejne nevycetl , ale ja jsem holka mazana a vse se ke me stejne dostalo trosicku obklikou. A tak vim , kdo me " mohl vice a kdo mene ". :-). Adminkum ale dekuji , jednu chvili jsem jim asi zavarila maily .. ja tedy ne , ale ty stiznosti na me a na Dr. , :-0 , ale mame se navzajem radi a tak to zustane. Odpovedim fandim , jsou to krasne stranky a jsem pripravena kdykoliv pomoci .. ( myslim , zase se seznamovat ). :-)) ...
Take jsem pak po zlate na strankach slibila , ze ubrzdim a slib jsem splnila. S Dr. se z nas stali pratele a snad se nebude na me zlobit , ze to tady pisu. Ja mam obdobi , kdy mam prace mene a nekdy zase vice. A on to same. Ted ja momentalne vice, protoze se chystam na dlouhou dovolenou .. ale jeste to nejaky cas potrva , tak zustavam ... :-)
P.S. A vam je fcoope kolik ? :-))) -iv-
S odpovedmi jsem vstavala i usinala ,ale uz me to take moc nebavi ...

Zlatý

Ano

Nejblíže pravdě je asi kolegyně led. Nebyl jsem 14 dnů na síti, po návratu spěchal na zdejší stránky, ale otázky, které by mě zaujaly a měl potřebu na ně odpovědět jsem bohužel nenašel...

Zlatý

Ano

Bývám tu většinou jen dopo, to je vždy slabší. Poslední dny snad ještě víc. Ale nikdo se neptá - není co řešit, je jiná práce či zábava ))

Bronzový

Ano

Já tady nejsem dlouho,takže nevím,jak to tu hořelo dříve. Ale zdá se mi,že zajímavých a veselých otázek je málo.

Zlatý

Ne

Ne, nemýlíte se.Je tomu skutečně tak.
Dřívější úroveň byla, podle mého soudu, vyšší.

Zlatý

Ne

Nemyslím si.Je tu jen klid bez hádek a urážek.Také je zde mnoho nových uživatelů a to je dobře.

Zlatý

Ano

fcoope,naprostý souhlas,nemám na co bych odpovídal,ale ono se to dalo očekávat.Jednou je konec přece všemu......

Stříbrný

Ano

Je to tady živé až dost...
Lidi mají i jiné věci na práci než celý den vysedávat u počítače a kontrolovat odpovědi.cz :)

Bronzový

Diskuze k otázce

Pokročilý

Kerberus

Ad fcoop. Máte pravdu. V minulosti byla sice období, kdy se velmi cenily otázky typu Jak kojí žabička, jaké je u vás počasí... Ale objevovaly se i odborné otázky, které tvořily protiklad. Dnes je to spíš naopak - převládají anketní otázky, stále se mnoho otázek opakuje...
Jediným plusem je snad to, že je celkem relativní klid na rozdíl od minulosti ...

Z určitých důvodů považuji za vhodnější víc se nevyjadřovat...

Minulost se mění podle přítomnosti. Změní-li se přítomnost, změní se i náš názor na minulost.

Pokročilý

Kerberus

Raději živé chyby než mrtvou dokonalost - tvrdí klasik.

Jsem člověk chybující,tudiž jsem svou odpověď smazala, protože jsem otázku četla nepozorně. Své vysvětlení napsala do diskuze, ale samozřejmě udělala tutéž chybu jako v odpovědi.

Do třetice všeho dobrého.

Ad fcoop - nemýlíte se. Jak jsem se zmínila, také mám pocit, že Odpovědi nejsou to, co bývaly.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4389
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1827
Zlatý quentos 1547
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.