izie999

Mykoza u žen

Co byste mi doporučili na lečení vaginalni mykozy?Pry jsou bud nějake pěny nebo čípky.Co je lepší?Co Máte již vyzkoušené a zabírá to?

Nejlepší odpověď
Bunnik

Dlouhodobě údajně pomáhá i Wobenzym (ale ten stojí asi tak 4000)… jinak mastičky (např. Fungicidin), čípky (Gynopevaryl)… je spousta volně prodejných léků. Dál doporučuju bavlněné prádlo, řádnou intimní hygienu, ale ne mýdlem (když už tak třeba Lactacyd femina), jen vodou… spíš studenější. Kvasinky podporuje teplo a vlkho, přírodní nádrže… o kvasinkách na internetu najdete mnoho, trpí tím snad (odhadem) každá pátá žena…

Po sprše (omezit koupání a nahradit sprchováním) se rychle utřít a nezůstávat ve vlhkém ručníku, při sexu užít kondom (aby nedocházelo k pingpongovému přenosu mezi vámi a partnerem), osprchovat se po sexu, po fyzické námaze…

Další odpovědi
quentos

maminka na ně trpívala a obojí jsou řešeními krátkodobými, přechodnými. Dlouhodobě zabírá leda tzv. balneoterapie, prováděná v léčebně v Litoměřicích. Není nejlevnější, zato skutečně účinkuje.

Ewush

Pokud je to ještě v ranném stádiu, tak by se dal užít Gynopevaryl (mast+čípky), ale pokud už je mykoza rozjetá, doporučuji Clotrimazol mast i čípky a hlavně sexuální abstinenci ;)

Wanny

Já bych doporučila OK Tau, už jsem tímto mnoha lidem pomohla, koukni na můj web a najdi OK-family jdi na stránky a pročti si produkty na čínské bázy. jsem koord. této firmy a poradenství je samozřejmostí.Napiš mi na můj mail, který je na pravé straně webové stránky.

Zdroj: www.trvaly-prijem49.affi­liateweb.cz