JájsemRaibek

Myje se hlava, nebo vlasy?

Maminka mi vždy říkala, když jsem se šel koupat, jestli jsem si umyl i hlavu. Šampon se používá na hlavu, ale myjí se jím vlasy. Co se tedy správně umývá? Hlava, nebo vlasy?

Nejlepší odpověď
redy

Obojí, pokud máš vlasy. 🙂

Další odpovědi
briketka10

Vlasy i hlava. Pokožka na hlavě, která se
důkladně oplachuje od šamponu a lupů.

-....-

Podle mě jak hlava, tak i vlasy.

Kepler

Obojí je součást téhož, takže je dobré vzít to ve stejném procesu. Šampón umyje všechno, to bys nevěřil, i jiné ochlupení hluboko pod. Už jsem s tím jednou umyl i podlahu. Hlavu samostatně si umyju jen výjimečně, pokud se zde dopustím kraviny.

zjentek

Vlasy, hlava zůstává v původním stavu.

Klaproth

Já si myju pouze hlavu, neb vlasů moc nemám.

marci1

Je to tak, že pokud si myjeme vlasy, tak si myjeme i hlavu (i když ne celou). 🙂