Druell

Mýdlo nebo sprchový gel?

  • co preferujete vy a proč?

Nejlepší odpověď
terry

Na umývadle mýdlo (na jednom tuhé a na druhém tekuté), ve vaně a sprch.kout. sprch.gel

Další odpovědi
quentos

Zásadně mýdlo. Nevím jak vás, ale sprchový gel mě při jeho aplikaci na kůži pálí.

briketka10

Na sprchování používám peelingové gely,odstraní starou kůži a regenerují, na ruce si kupuji tekutá mýdla různých značek co mi zrovna voní a ta si přelívám do dávkovače..