kvikal

Mýdlo a mýdlo…??

chci se zeptat na otázku která sužuje děsně zvědavý lidi minimálně od poslední sprchy… JAK to že jsou mýdla a sprcháče, který když je použiju a osprchuju, kůže je hladká. A mýdla/spcháče, která způsobí že je kůže drsná do doby dokud se člověk neusuší ručníkem ????

Nejlepší odpověď
GM

Možná proto, že ta první mýdla a sprcháče obsahují olej nebo tělové mléko.