mycka nadobi znacky bosch spatne myje

po ukonceni myciho programu vypnu mycku,zjistim ze nektere nadobi neni vubec umyte a na sklenickach zustava bilej povlak,troch jakoby mastnej,

Odpovědi
Lucimia

Jelikož myčku nemám, tak netuším, jak myčky myjí, natož konkrétně značka Bosch, ale myslela jsem, že myjí veskrze dobře.
Přečetla jste si podrobně návod k použití? Použila jste dostatek mycího přípravku, soli?
Co mi povídala známá, měli nějaký čas také špinavé nádobí – ale spíš jakoby slané (jak neuměli myčku dobře používat), dnes už jim to myje na výbornou.
Zkuste si přečíst znovu návod a pokud stále myčka bude mýt špatně, bude se pravděpodobně jednat o vadu na výrobku. To ji pak budete muset reklamovat ☹
Třeba ještě někdo poradí, kdo má zkušenosti s myčkami.

anetadela1

Nám to špatně umyje, když to nádobí špatně poskládám. Pak se nemusí točit ta vrtule a je to jasný.