Krabnik

Myčka – kam dát tabletu?

Dobrý den, kam mám dát do myčky mycí tabletu? Mám ji dát normálně tam, kam se sype prášek? Nebo přímo do myčky k talířům? Díval jsem se domanuálu, ale tam k tomu nic není, mám myčku AEG Favorit 40. Díky!

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Deli

Nevím

Máme myčku, kde je v manuálu, že podporuje použití tablet. Dává se pod taková dvířka na dveřích myčky zevnitř. Dala bych ji tedy tam, kam se dává prášek, protože myčka po spuštění oplachuje starou vodou z posledního mytí, které má v zásobníku ve dně, pak ji vypustí, napustí čistou, otevře dvířka s mycím prostředkem a myje. Kdybys ji tedy dal k talířům, část mycího účinku by zmizela do kanalizace.
Chybí Ti tam možnost VÍM …