hanulka11

My jsme asi dříve měli jinou zábavu, nemám pravdu?

http://regiony­.impuls.cz/stre­docesky-kraj/zpravy/v-ondrejove-se-popraly-dve-velmi-mlade-sestry-obe-byly-opile/549460

Nejlepší odpověď
anonym

Jak se to říkává:„Čas oponou trhnul?“
Kdysi jsem přinesl ze školy poznámku v žákajdě:„Váš syn maluje sněhem po školní budově.“
Neodpustitelné – tenkrát.Asi jsem rostl pro kriminál.
Kdyby viděla souška sprejera,skončila by v ústavu.
Jiná zábava – určitě.Jestli lepší? Určitě ne tak agresivní,des­truující.
Vše souvisí se vším.
Doby,kdy se lezlo k sousedům na třešně,jsou fuč.
Dnes se krade v supermarketu.Nebo se přepadávají důchodci.Nebo......