Gami.Pet

MX player- pomoc

Když jsem si na mobilu chtěla stáhnout film tak jsem dala stáhnout a objevilo se mi dokončit pomocí internet MX player, dala jsem to MX.. A film se mi spustil (super) jakto ? Není to placené ? Jak se to mohlo spustit když to nebylo stáhlé ? ( uloz.to)

Nejlepší odpověď
Lutagame

není to placené ,MX player je bezplatný přehráváč , film se ti přehrál ale nestáhl …

Další odpovědi
Bedy

Film se stahoval – ale do nějakého dočasného adresáře a ten přehrávač to právě stažené zrovna přehrával. Takto vlastně funguje i YOutube.

Placené to je jen v případě, že máte internet od mobilního operátora.