Markéta S.

Můžu zrušit předčasně Pracovní neschopnost?

můžu jít ke svému doktorovi, dřív, než mám termín a poprosit ho o ukončení pracovní neschopnosti?
Doplňuji:
Jako jestli mi může můj doktor, který tu neschopnost vystavil jí zrušit.

Nejlepší odpověď
mosoj

Určitě. V tom horším případě Tě nechá podepsat „revers“.

Další odpovědi
anonym

Ano – po dohodě s lékařem můžeš neschopenku zrušit kdykoli.
Doplňuji:
Ad Doplnění: Ano – lékař, který neschopenku vystavil, ji může i ukončit…

beer

Nemůžeš, ukončit tvoji pracovní neschopnost může jen lékař, který ji stanovil ))
Zajdi proto za ním, posoudí tvůj momentální zdravotní stav a nějak se domluvíte.
Zkušenost

Emefej

Zajít tam můžeš a poprosit taky. Rozhodnutí je na něm.