Mia.F

Můžu změnit vysokou školu po prvním semestru, tedy v půlce akademického roku?

Přijmou mě do druhého semestru na jiné škole, i když nemám první semestr na té staré dokončený?
Doplňuji:
Drap: Jenže když začnu znovu nový akademický rok, nebudu mít po skončení prvního semestru na té staré škole půl roku status studenta a budu muset na pracák, tomu se právě chci za každou cenu vyhnout

Nejlepší odpověď
Lucijej

Na VŠ tě uprostřed akademického roku nepřijmou, jestli si chceš udržet studentský status, tak budeš muset na té původní řádně ukončit první ročník.

Další odpovědi
Drap

Jedině snad po dohodě s novou školou. Pokud však nemáš nic hotového, tak myslím, že asi ne. Znovu začít nový akademický rok.