pája139

Můžu zhubnout při jízdě namkole ?

Mohla bych zhubnout pokud bych jezdila každý den 8 km ?
Doplňuji:
Můžu zhubnout při jízdě na kole ?

Odpovědi
mosoj

Záleží také kolik toho jíš. Když na kole namokneš tak se alespoň otužíš.

Reezo

ano možné to je, ale nezhubne ti celé tělo pouze jedním cvikem. Můžou ti zhubnout ty partie, které se zatěžují sportem. Při jízdě na kole jsou to hlavně nohy.

led

Na schudnutie bicyklovaním treba aspoň 60minút jazdy každý deň.
Rýchlejšie schudnutie je pomocou statického bicykla sa striedaním záťaží (do kopca, rovinka) aj pri kratšom, ale pravidelnom jazdení.
8km na bicykli po rovine je tak na kondičku, aby človek nezaspal…
Nahradiť to môžte aj vybehnutím po schodoch na 10 a vyššie poschodie každý deň, pomáha to na schudnutie, fyzickú kondíciu a odbúranie pohodlnej lenivosti.