nikolka-101

Mužu zhubnou běháním a meditací?

Dělám to uš par dní a zhubla jsem jedno kylo.

Nejlepší odpověď
hanny 2

Běháním určitě,meditací asi ne.

Další odpovědi
anonym

Nikolko , nevim proc , ale trochu si myslim , jestli ty si z nas nedelas legraci !!
Ti ti ti !!! -iv-

Hlada

Hlavně aby se ti neodkrvil mozek a ještě nezhoršil pravopis. To by bylo lepší být tlustá.

Alesh

Běhaní se obézním lidem nedoporučuje (trpí klouby). Nehledě na to, že hubnutí (spalování tuků) při aerobní aktivitě začíná až tak po půl hodině této aktivity. A kolik lidí vydrží běžet přes půl hodiny? Jinak sport obecně je žádoucí. Ta meditace asi moc akční nebude, čili na ni bych moc nespoléhal. Energetický výdej (zvýšený) se pozná podle zvýšené dechové frekvence, což u meditace je spíš naopak.
Kromě sportu by to chtělo taky potrénovat češtinu. Ale vlastně ty seš ta, co nechodí do školu, co bude jednou dělat na kase v supermarketu. 🙂

Michal Kole

Nauč se plavat.

Plavání nezatěžuje klouby a pro obézní je plavání „lepší“.

MrGandy

Pokud to uznáváte, nechte tam i tu meditaci. Dlouodobá meditace zvyšuje IQ …