VojtěchKubán

Lze po osmi letech zase začít s hokejem?

Zdravím, mam otazku. Chtěl bych zase začít hrát hokej. Je mi 14 let, za chvili 15. Když jsem měl 4 roky, tak jsem začal s hokejem a za 3 roky jsem skončil kvůli trenérovi, protože mě pořád buzeroval. Teď toho lituju, že jsem skončil a chtěl bych zase hrát. Něco si ještě pamatuju… ale nevím, jestli by mě vzali do nějakého hokejového týmu.

Odpovědi
ivzez

Sem hokejoví trenéři nechodí, alespoň o nich nevím.
Bude to chtít se poptat po okolí. Jestli už ti buzerace nevadí,
máš talent a fyzičku, možná by tě někde vzali…

anonym

Měl si svého trenéra poslat někam a přejít někam jinam, ne se na to vykašlat. Sice pochybuju, že se do nějakého úspěšného hokejového týmu dostaneš a budeš se hokejem živit, ale jestli chceš, můžeš to zkusit. Nevím, jak moc jsi byl dobrý, ale pochybuju, že by trenér buzeroval někoho na úrovni.