sowa

Můžu zasadit červenou sazečku na podzim?

Koupila jsem v létě ve výprodeji červenou sazečku. Můžu ji zasadit teď v říjnu, nebo vydrží do jara? Nevím, jestli může být přes zimu v záhonu.

Nejlepší odpověď
johana 56

Zkuste ji zasadit hlouběji do země.Uskladněná sebelepším způsobem do jara nevydrží.

Další odpovědi
anonym

Na podzim se sazečka nesází.Sazečka se vysazuje od poloviny března do poloviny dubna a potom do sponu 10×25–30cm mělce tak, aby konce cibulek vyčnívaly nad povrch půdy.
http://mylive­page.blgz.cz/2011/03/­PESTOVANI-CIBULE.html
Nikam ji nesázejte,zmrzne vám,pokud ale máte ozimou sazečku,tak lze vysadit,jinak ne.

Drap

Sázet ne, ale můžeš ji použít na vaření.