standatura

Můžu zapojit do usb 3.0 normalní flešku pls spěchá

Za užitečné informace dávám body

Nejlepší odpověď
mosoj

Ano je kompatibilní s USB 2.0. Rychlost přenosu dat ale zůstává na úrovni USB 2,0.
Doplňuji:
Tak nepokládej pro tebe neužitečné otázky.

mosoj

Nejde mně ani tak o nějaký bod, ale o ten pitomý dovětek !

anonym

Ocenit snahu odpovídajících pouhým palcem je obyčejná slušnost, kupčit s body touto formou je poněkud podlé.
P.S. Navíc kecáš, dosud jsi mosojovi nic nedal a přitom ti odpověděl zcela správně.

Hohny

Jak píšete, taky se mi ten dovětek nelíbí. Už v běžné konverzaci je slušnost za radu nebo informativní odpověď poděkovat, tady k tomu slouží právě ten palec, aspoň jako maličkost. Kolikrát mě to štve, dám si tu práci a napíšu plnohodnotnou a obsáhlou odpověď, kde si myslím, že fakt odpovím na položenou otázku a poradím, ale i tak většina nových uživatelů mi ani ten palec nedá, asi to berou jako samozřejmost, že jim tady budeme sloužit a sami se ani nesnaží nějak slušně tu otázku položit a já to pak ještě musím přelouskávat na co se vlastně ptá…Zase až tak o ty body mi nejde, ale štve mě, že aspoň takto nepoděkují a ještě navíc tím klesá skóre užitečných odpovědí.

Pájo

Tak. Jen kecy.