JaAna

mužu zakázat propojení skype s Facebookem?

mám skype i facebook, ale nechci aby si mě mohl někdo přes skype dohledat na facebooku. Jde to nějak zablokovat?
Doplňuji:
Dekuju a jak?

Odpovědi
arygnoc

ano

více v diskusi.

arygnoc

pokud nechcete, aby Vás někdo z facebooku našel na skype, musíte změnit svůj profil – neuvést jméno a jiné kontaktní údaje, nechat si pouze nick a např rok narození.

Podobně to platí i opačně.

Vyhnout s dohledání v sociálních sítích dá jenom tím, že na každé uvedete jiné údaje.

Skype již delší dobu nepoužívám, ale je možné, že tam je nějaká volba zachování anonymity („neposkytovat údaje“).

Dohledám, informuji.

arygnoc

takže:
skype – nastavení – Nastavení soukromí – zrušit zaškrtnutí v Povolit využití anynymních údajů o mém, používaní Skype … (je to poslední položka, ale nejlepší asi zrušit všechna zaškrtnutí)

Mělo by to fungovat (ale nazaručuji).