flodur

Můžu vyprat v pračce?

Silonovou protiskluznou sprchovou předložku.A na kolik stupňů?

Nejlepší odpověď
anonym

já prala něco podobného na minimum tak 30 stupnů nic se nestalo nezničila se

Další odpovědi
BEAES

Já ji většinou nechala odmočit a pak vydrhla kartáčkem s tekutým mýdlem. Hygieničtější je však předložka z látky-froté, které jdou běžně vyprat. Nedrží se v nich bakterie tolik, jako u silonové.

Miroslavst

Flodure, nevěř jim. Můžeš to prát i na víc stupňů, akorát pak z toho budeš mít dečku pod hrneček jak se to zmenší :D:D
Viděls jak pral bean?

hanulka11

Dej do pračky na 30–40st a vyper -nic se nestane,neboj!!