roko33

Můžu vyměnit advokáta 3 dni před soudem?

Odpovědi
anonym

Advokáta můžete vyměnit kdykoliv, ale pochybuji, že nový stihne nastudovat spis,
Máte právo hájit se sám nebo prostřednictvím obhájce podle vlastního rozhodnutí.

ivzez

Advokáta můžete vyměnit kdykoliv, ale za tři dny před soudem
nestihne nový advokát spis nastudovat.
Jde Vám o odročení, nebo proč chcete měnit takhle těsně?

roman.semora

Vyměnit jej mužeš, každopadně u soudního jednání si požádej o lhutu pro doplnění důkazů než najdeš kvalitní právní zastoupení