Agneta

Můžu vyloupnout šroubovákem tlačítko na klávesnici?

Prosím vás, žádný poplach, já vím, že ta otázka je „na mně“ velmi neobvyklá, ale je fakt ode mne(poté, co se tady momentálně děje, se nedivím, že se usmíváte).
Totiž při psaní textu – jelikož jsem se už naučila hezky rychle psát – se občas dotknu nějakého tlačítka dole,
a všechno zmizí, celý text je fuč. Někdy se mi to podaří vrátit, ale jen někdy.
Tak teď jde jen o to, jestli to pak bude vůbec fungovat. A nebo zalepit lepidlem?

Nejlepší odpověď
gecco

Záleží na tom, jakou máš klávesnici…
Pokud ´obyč´, klidně vylupuj… Vlastně – vyloupávej…
;-D
Ale raději si pořiď předem jednu klávesku náhradní…
😉
Lepidlo bych na to nezkoušel…

Další odpovědi
zzzlatokopka

Nevystřel si oko:-D

Můžeš to podložit, ať to nejde zmáčknout, třeba zápalkou.

kurec

Jestli to chceš vyloupnout klidně šroubovákem pěkně pomalu ono pak rychle vyskočí(nelekni se :D) už jsem to skoušel ale jen na klávesnici k počítačí u notebooku ne

anonym

??Myslím,že jste to vy.
Doplňuji:
„nějaké spodní tlačítko“ to jako hodláte podložit (zzzlatokopka) všechny "spodní"funkce?Přes­to,že jsem taky ženská,nechápu.

setapouch

Obcas se mi neco podobneho stava na notebooku s trackballem. Ve Windows ho lze softwarove zakazat. Na Ubuntu jsem to zatim nenasel a pekne me to depta :D

zjentek

můžeš úplně všechno ..stačí se rozhodnout co
Doplňuji:
..zkrátka nemůžeš úplně všechno najednou