Klára K.

můžu vydat román, i když ještě nejsem zletilá?

Doplňuji:
juchů! 🙂 Tak sednout a pppppppssssss­ssááááááááááá­áátttttttttt!

Odpovědi
Funna

pokud budeš natolik schopná a najdeš nějakého nakladatele…
Doplňuji:
janže pak budou samozřejmě všechny právní věci…smlouvy, výdělky atd. řešit právní zástupci – rodiče

Ella

samozřejmě že můžeš :) ale musíš najít nakladatele, kterého tvůj rukopis zaujme a rozhodne se ho vydat… ovšem stejně tak si můžeš nechat vydat knihu na své vlastní náklady, většinou v několika stech výtiscích (my jsme takhle na škole vydali sborník povídek), ovšem to se nedostane do prodeje.

copak neznáš Paoliniho? Odkaz Dračích jezdců? Hm? První verzi knihy napsal v patnácti a o pár let později ji jeho rodiče nechali vydat, protože sem jim příběh líbil, i když on nikdy neměl v plánu ho zveřejnit… :)