Můžu vstoupit do domu, když nájemník pronajatý dům opustil bez předání a zaplacení?

Odpovědi
atriplex

Ano, ale doporučuji vstup a pohyb po domě natočit na kameru, vzít si k tomu souseda jako nezávislého svědka.

Věci původního majitele, které tam nechal však nesmíte vyhodit, ale uskladnit po dobu 1 roku. Až když se o ně nepřihlásí, můžete je vyhodit jako věc opuštěnou.

Tata

Souhlasím s atriplexem, ale jako doprovod bych volil policii, ať městskou nebo státní. Jistě se s nimi domluvíte a máte jistotu, že vás nikdo nemůže nařknout z toho, že jste byl domluvený se sousedem.