Avatar uživatele
Klarisa

Můžu vrátit léky?

Včera má dcera dostala na předpis léky,zaplatila 106kč,ale nechce je brát,protože jsou na bolest a ona žádné nemá.V nemocni­ci,prostě tyto léky dávají každému.Můžu je vrátit?Jsou nerozbalené a mám lístek,dostanu zpátky peníze?Je škoda je vyhodit přece.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? kacka, annas, BENYTA před 5063 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
vagra

V lékárně je můžete odevzdat,ale s vrácením peněz nepočítejte.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mosoj

Až je vrátíte dejte vědět kolik peněz Vám vrátili.
Na krabičkách to opravdu napsané je.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Džanička

A proč si teda dcera ty léky v lékárně vyzvedávala,když je nechce brát protože nemá žádné bolesti.Já v takovém případě normálně nechám recept propadnou,a je to..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BENYTA

Sice nevím,jaký je to lék,ale nechala bych si je,nikdy nevíte,kdy přijde nenadálá bolest zubů,zad,hlavy,při menses,atd.
Druhá věc je,že na něco jí je předepsali…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
SinceX

Ano můžete, dokonce je někde na krabičce napsáno:„nepoužité léky vraťte do lékárny“..:)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
člověk

nechte si je na někdy,
v lékárně je hodí do koše,
již jednou vydané léky se nesmí dostat do oběhu nikde není zaručeno,že nejsou znehodnocené
a mohly by někoho poškodit

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cukrar

je dobře že jsou zavedeny regulační poplatky a za recepty
Někdo nemá bolesti, zaplatí za léky a pak se musí v lékárně ekologicky zlikvidovat…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivera45

Dobrý den
šla jsem vrátit léky do lékárny a dle nějakých předpisu mi to nevzali zpět ,přišla jsem o nemalou částku , jsou jiná pravidla když se to posílá poštou a jiná pravidla , když to koupíte v kamenném obchodě

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví