jmachan

Můžu vlastnit destylátor?

Odpovědi
tom004

Pokud myslíte destilační přístroj na úpravu vody,tak ano. Co se týká destilačních přístrojů na výrobu alkoholu,tak tam bych nejříve zjistil,jaká jsou třeba povolení a znalosti,k jejich provozování.

Lásenka

Vlastnit ho můžete, ale vyrábět si alkohol na černo nemůžete.

anonym

Můžeš vlastnit i destilační zařízení na výrobu alkoholu a můžeš i vyrábět,ale věř,že to nadělá paseky,když bouchne kotel!