Muzu vedet na cem se Vam nejlepe griluje?

Je leto a urcite si tuto dobrutku doprejete-a Vase dobra marinada?Dekuji
Doplňuji:
Myslim tim napr:lavove kameny,ohen,drevene uhli atd.A u nalozeni neco od Vas.Diky

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Další odpovědi:

Stříbrný

Já používám dřevo a uhlíky z peckovin (švestka, třešeň, višeň, slíva, a pod.) z vlastních zdrojů.
Pokud chci trošku pikantnější nahořklou chuť, tak přihodím občas list vlašského ořechu.
Doplňuji:
Marinádu si dělám univerzální:
cibuli, česnek, koření (sůl, drc.kmín, pepř, trošku curry a papriky), olej.
Když dělám ryby, tak přidám i ocet, aby změkly kostičky a daly se jíst - vybírání kostí je totiž pěkná otrava a ocet je perfektně odvápní.

Zlatý

Muzu vedet na cem se-Nemůžeš!
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Jo, jistě, že můžeš. Já kupuji buď ten pytlík s marinádou nebo prostě jako pejsek s kočičkou. trochu toho, trochu onoho. Ale jinak mi ani tak nejde o tu marinádu, jako o tu pohodu. Ohýnek, gril, vůně masa.....
(a neříkej, že jsi dostala hlad :D:D)

Pokročilý

Plynový gril s litinovým roštem. Lávové kameny nedoporučuji, tuk co steče z grilovaného masa se do nich vpije a pak se přepaluje a kouří. Doporučil bych i klasické dřevěné uhlí, ale pro ty pohodlnější je nejlepší ten plyn. :-)

Bronzový

My máme malý gril na dřevěné uhlí a jsme spokojeni.Zrovna dneska jsme grilovali kuřecí prsa k večeři.Marinádu dělám podle aktuálních chutí.Dětem sůl,papriku a med.Dnes to byla rychlovka,tak jsem na maso nasypala pytlík směsi na pečené kuře+olej+
trocha piva.

Bronzový

Bydlím v paneláku a tak u mně vítězí elektrický kontaktní gril. Jako marinádu používám jen olej s trochou pepře a občas chilli. Mám pocit že další ingredience utlumí původní chuť masa.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Jídlo a vaření

Zlatý hanulka11 986
Zlatý Drap 844
Zlatý annas 758
Zlatý iceT 496
Zlatý marci1 482
Zlatý gecco 431
Zlatý briketka10 415
Zlatý quentos 405
Stříbrný elektrikář 395
Zlatý mosoj 351

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.