ptáč

Můžu ve vlaku pít pivo?

Nejlepší odpověď
anonym

Můžeš, ale hlavně ho nevylej, to už jsem zažila, puch odpornej po celým vagoně

Další odpovědi
LysoňXXX

Já bez piva do vlaku snad ani nejdu a nikdo mi nikdy nic neřekl.Ale bacha- je rozdíl jestli si dáš jedno dvě a v klidu nebo 8–10 kousků a obtěžuješ lidi. To se mi ještě nepodařilo, ale zažil jsem to. Nic příjemného, když vedle tebe tak nacamranej člověk přejel stanici a zatáhl za záchr. brzdu aby mohl vystoupit a potom se rval s průvodčím.

isteron

A nielen pivo ! Pozri si vozeň ako vyzerá v medzištátnom rychlíku, keď vystúpia kultúrni cestujúci !