klumprt

Můžu ve věku 35–40 let jít studovat znovu osmileté gymnázium?

Nebo aspoň čtyřleté? I když už jednu maturitu z gymnázia už mám, ba dokonce i nějakou tu vysokou školu jsem udolal? Třeba jen proto, abych se dozvěděl, co se změnilo či abych si „aktualizoval“ maturitu?
A když ne gympl, tak aspoň průmyslovku?

Modelová situace: Vyhraju jackpot, vykašlu se na práci a začnu se nudit. Tedy neřeším čas ani peníze.

Doplňuji: Tak ve školském zákoně jsem ničehož, co by mi to zakazovalo nenašel. Akorát v § 86 odst. 6 jsem našel, že bych nemusel dělat celou maturitu. V případě gymplu možná vůbec bych ji nemusel dělat. 🙂 To by byla švanda. V době maturit už bych měl samozřejmě za sebou přijímačky a v září bych jel zase od začátku 🙂

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Už vidím Rokia nebo apod. jak se zeptá na základku :D

Ale fakt, i toto je možnost, proč by ne.

Fakt by i mě zajímalo, zda by ti dali maturitní vysvědčení.

No spíš by mě zajímalo, pokud bys ji neudělal, tak jestli bys musel tu původní vrátit :D

Další odpovědi
anonym

A k čemu by ti to bylo?

Šidlo

a nechcete si to rozmyslieť a radšej robiť niečo príjemnejšie?