L´ú$C&*

Můžu Vás přivítat?

Můžu Vás přivítat v novém dni, který už „jede“ 10 minut? Čauky :D

P.S.: Nechcete mi někdo napsat na e-mail? Je nuda :D
Doplňuji:
Večernice, děkuji moc. Tobě taky přeji, aby jsi byla co nejdříve v postýlce a měla sladkou dobrou noc ;o)

Nejlepší odpověď
mosoj

Sice to není otázka ale ještě není tak dlouho abych šel spát.
Takže otázka zní kdy půjdeš Ty ?

Další odpovědi
vecernice

Taky Tě vítám v novém dni.Já ještě pracuju,ale už se těším domů do postýlky.Od rána už toho bylo dost.Ale díky pěknému počasí to zvládám líp.Tak Ti přeju pěknou noc,atˇji prožiješ jakkoliv a ještě hezčí probuzení.

fortin

Nemrkej na mě a posaď se. Ještě že tu mají otevřeno non-stop. Svítíš také diodami na stěně jako já? Reguluji jas, barvu a před chvílí jsem nastavil červánky.

Nikuška

jůva…slečna se mooc nudí :D :D jinak ahooj :)