COVERENDER

MUZU VAM VSEM PODĚKOVAT?

PODLE KODEXU JE TOHLE OTAZKA! (JAK PSAL TEHDY STANDA-I KDYZ MEL TROCHU PRAVDU ALE ZASE NE UPLNE 😛) JA VAM VSEM CO JSTE HODILI RADU MOC DEKUJU! CLOVEK NEPOCHOPÍ ZE NEKDO UPLNE CIZÍ TI TADY NABIDNE PODNÁJEM ATD. JSEM V OPRAVDU TĚŽKÉ ŽIVOTNÍ SITUACI A STRASNE MOC VAM VSEM DEKUJU! DALI JSTE MI DOST SÍLY ABYCH JEL DAL. DEKUJU, DEKUJU DEKUJU!!! p.s.doufam ze ta podpora od Vas je dost silna a vydrží!!

Nejlepší odpověď
bond73

Nemas zas,alespon ode mne jeste jednou ti preji hodne ststi , sili a vytrvalosti a nevzdavej to.

Další odpovědi
panenka

jsem ráda že jsi se rozhodl jít správným krokem a být tu s námi .vždycky se dá něco dělat tohle si říkávam i já když mám vždy nějaký problem.hodně štěstí a at se ti vede