Můžu vám nabídnout něco ke kávě či čaji ?!

http://img.na­dapenny.com/t20/120­55/nadap012329748­630237.jpg
Doplňuji:
Pro WeeBear.Je to vlastní výroba mé ženy,ale s nápadem jsem přišel jááááá! Recept jednoduchý – linecké.

Nejlepší odpověď
hanulka11

Tedy....., dík přešla mě chuť :D:D:D,akorát kávu dopíjím .
Doplňuji:
a já ti na oplátku pošlu příruční kufřík ,ten se hodí pro každou příležitost

http://img.na­dapenny.com/t20/120­55/nadap015731149­920232.jpg

Další odpovědi
briketka10

jo linecký tak to jó, já nejdřív myslela, že je to ten párek a to bych nevzala do huby, protože to tu píšu pořád, jak kečup nesnáším pfůůj..
vypadá to dobře 🙂

Sůwa

Fůůůůůůůůůůůůj. Ještě že už jsem po snídani.

pizlicka

fuuuj.dyt je to parek v rohliku.ja se tesila na neco sladouckeho ke kavicce.ale i tak,dekuji,zkusim nabidnout bertickovi-civave:-)panecek to take neji.to neni parek?????????­???asi potrebuji brejle,co to je,prosim.

Damiana

Na Halloween nebo snad i Mapopust dobré, a věřím i docela chutné. Zvlášť ten vypečený mandličkový „drápek“!

Andělé

Mnáááám,tak přeci jenom tj.s mandlemi,mys­lela jsem si to,ale nebyla si jistá. Nebudu raději psát,co mě v první chvíli napadlo,čemupak tj.podobné…:-D
Barbakane,u Vás jsou samé hody,to si teda papkáte.:-))

led

Kávu nemiešam s prílohami, ale…
Kvapku vody by som prosila.
Ďakujem.

Michal Kole

Já už jsem viděl upečené horší věci, ale jsou tu děti pod zákonem, tak to nemůžu říct na plno, ale lze si to domyslet

krum

Nabídnout mi nemůžeš,nemám tu kávu ani čaj :D

WeeBear

Nápad úžasný. A už jen ty mandle a marmeláda, mmm.. 🙂

Barbakane, prosím o kávu a několik prstíků. Byly aspoň Vaší výroby, ať Vás případně můžu pochválit a požádat o recept? 🙂
Doplňuji:
Jednoduše i celkem vypadají, a v jednoduchosti je opravdová krása. 🙂 Někdy to musím vyzkoušet, s mandlemi vypadají opravdu efektivně. A mimochodem, máte šikovnou ženu! 🙂

anonym

pizlicko,vždyť to je linecké s marmeládou!

anonym

a mandlemi..

anonym

Hanulko,díky,to je vhodné i výhodné na cesty! Dík.

hanulka11

Ba právě, víkend se blíží a má být pěkně tak si to užij .

anonym

Víkend,víkend se blíží,ale komu?! SO je sice volná,ale myšlenkama budu v práci,proto že v NE jdu na noční už od 18.00,ale nestěžuji si'!:-)