pepe88

Muzu v panelaku v byte byt hlucny s hudbou rekneme na pul hodky?

Nejlepší odpověď
gecco

Jak se to vezme…
Pokud budeš hodně hlučný a s dostatečně ´alternativní´ hudbou, dočkáš se, nejspíše, razantního ´alternativního´ projevu nesouhlasu…
😉

Další odpovědi
Nerevarin

Neměl bys porušovat noční klid. Který je tuším od desíti hodiny v noci? Jestli můžeš být hlučný, to je těžká otázka. Asi by si neměl být, ale záleží kolik lidí bude kolem tebe a jak jsou tolerantní. Ale snad to nebude tak hrozné. Já doma v paneláku hrával na baskytaru a nikdo si nestěžoval:D

lexx

Půl hodiny snad…v době 06–22h to domovní řád přímo nezakazuje…jde spíš o ohleduplnost vůči okolí (malé děcko když spí, starší lidé v sousedství…) pořiď si lepší sluchátka a můžeš hulit do ohluchnutí.

setapouch

Ano, můžeš. Pokud to nikomu nebude vadit. V opačném případě poneseš následky svého buranství sám.