Lilix

Můžu v elektrické pečící pánvi upéct štrůdl?

Pánev má skleněné víko a výkon max. 24O stupňů…Upeču v tom štůdl nebo nějakou buchtu,koláč…?

Nejlepší odpověď
flodur

Taky jsme to zkoušeli ale výsledek veškterý žádný.Když se nedá poklice tak se zespodu spálí a nahoře je syrový.Když se dá poklice tak y ní kape voda a štrůdl je uvařený.Pekli jsme podle návodu a je to na nic.Kdyby se Vám povedl napište.

Další odpovědi
macek

Ze zkušenosti vím že nejlepší štrůdl a jakékoliv pečivo je nejlepší z klasické elektrické trouby

myšpulín

Určitě. Já bych do toho šla 🙂