Můžu udržet PC v pohodě?

s podporou COMODO a System mechanic, sice free, ale pár věcí provede.

Nejlepší odpověď
Bedy

No většinou tyhle programy jako System Mechanic žádná sláva nejsou a kolikrát jsou docela brutální. Běžnému uživateli bych to radši nedoporučoval.

Jak zde uvedl badisko ten CCleaner – ten je bezpečný, ten klidně běžnému uživateli doporučím.
Pak stačí jen ještě defragemtnace disku – buď programem Defraggler nebo v systému je program Defragmentace disku.
Ostatní optimalizace buď moc toho nepřinesou a nebo naopak napáchájí ještě víc škody.

Při instalaci odmítněte Google Chrome, resp. Google Toolbar!
Ke stažení z www.slunecnice­.cz/sw/ccleaner, resp. www.slunecnice­.cz/sw/defrag­gler

Další odpovědi
badisko

never tomu …zaseka ti pc…Ccleaner bohate staci…

GTA Andreas

Na Slunečnici popisují že System mechanic je univerzální nástroj, který čistí systémové registry, vymazává zbytky odinstalovaných programů, umožňuje nastavit a upravit procedury při startu systému, vyhledává a maže duplicitní soubory, vyhledává a opravuje neplatné zástupce, optimalizuje připojení k Internetu a mnoho dalšího. Navíc obsahuje funkci Safe installer, která vám umožní sledovat při instalaci, co a kam instalovaný program nahrává a co kde mění. Ty dva programy jsou moc na 1 počítač.

anonym

IOLO funguje na pozadí a mám jej jako gadget v postranní liště, tak hned vidím upozornění. Zatím jsem jej vypnul, asi jej dám pryč.