HeroSciHamst

Můžu udělat aby Win7 vypadal stejně jako Linux?

Doplňuji:
Prostě ten modrý linux no…
P.S.:Něcco jsem hledal ale byly to *.exe a tomu nevěřím :P

Nejlepší odpověď
Lamalam

Víš jak vypadá Linux? Klidně to může být jenom příkazový řádek, to bys chtěl?
Doplňuji:
V Linuxu je grafické uživatelské prostředí odděleno od jádra operačního systému, a těch GUI je celá řada.

Další odpovědi
Hamon

Ten modrý linux! Ten modrý linux!!! :D

led

Akosi nerozumiem – chcete zmeniť vizuálne zobrazenie, alebo spôsob práce?
Nalíčiť a namaskovať – zmeniť výzor je možné čokoľvek , ale pod fasádou ostáva jž to isté srdce, tá istá tvár. Platí to aj prípadoch operačného systému.
Pokiaľ rozumiem, chcete využívať výhody Win7 pod maskou Linuxu.
Kráľ obliekol halenu a šiel medzi ľud, aby sa dozvedel, skutočnú pravdu o sebe. Aký význam má prezliekať (draho plateného) šľachtica Windows of Ms za (bezplatného) človeka z ľudu Linuxa Ubuntieviča Modrého?

anonym

Hamon: Nevím, čemu se divíš – auta se také ´dělí´ na modrá, červená, zelená…
;-D

Hamon

Já vím, že nikdo nemůže rozumět všemu, ale tohle mě prostě rozesmálo.
Tímto se za to HeroSciHamst omlouvám.